معرفی

دپو ابزار در سال 1398 با هدف كسب و كار آنلاين بدون واسطه اعم از خريد و فروش محصولات نو و دست دوم ، خدمات و اجاره دادن،  در فضای تخصصی صنعت آغاز بكار كرد..

دپو ابزار با بهبود خدمات دهی و رقابتی كردن محصولات بازار عصرجديدی را در صنعت كسب و كار بوجود آورد.

دپو ابزار بر اين باور است كه ميتواند انقلابی در كسب و كار سنتی بازارها ايجاد كند و به بهترين نحو ممكن خدمات راحتی را در اختيار تمام كاربرها  قرار دهد.
بازار نوین و وب سایت تخصصی دپو ابزار با ایجاد فرصت دسترسی آسان به تجارت اینترنتی به وسعت بازار صنعت ایران بستری را فراهم کرده تا تمام کسبه و تجار در سراسر کشور بتوانند با درج آگهی رایگان و یا با امکانات حساب های خرید اکانت VIP با امکانات متنوع و فوق العاده کالاها و خدمات صنعتی خود را بدون واسطه و مستقیم ارائه دهند.
دپو ابزار بستری برای ارتباط مستقیم و خرید و فروش میان تمام کسب و کارهای صنعتی است که تامین کنندگان کارخانه های تولیدی و صنعتی از این طریق میتوانند نایاب ترین کالا ها و خدمات صنعتی را از همکاران خود در سراسر کشور درخواست کرده و مستقیم به تولید و صنعت کشور ارائه نمایند.

دپو ابزار فضایی است که كاربران مستقيم با هم تماس ميگيرند و هيچ واسطه ای در اين ميان وجود ندارد، پس دقت فرماييد كه این سایت در خريد و .فروش شما هيچ دخالتی ندارد و كاربران بايد خودشان جنبه های مختلف امنيتی را در نظر بگيرند

دپو ابزار این امکان را به شما می دهد آگهی را به صورت رايگان بانضمام تصاوير محصولات بارگذاری كنيد همچنین كاربران ميتوانند با یك ثبت نام .بسيار ساده وارد فضای سایت شوند

 دپو ابزار این امکان را به شما میدهد که با دریافت اکانت (VIP) صاحب یک صفحه شخصی شوید .